کارتل تجهیز گستر لیزر

واردات و عرضه اسباب لیزر و زیبایی

مشخصات لیزر تیتانیوم پلاس:

لیزر تیتانیوم دارای سه طول موج: الکساندرایت 755nm+دایود 808nm + اندیاگ 1064nm ️️مناسب به‌جهت همه نوع تیپ پوستی

توان داخلی پاور: 3000 واژه یک با توان بالا

توان برون‌داد لیزربار: 1200 وات توان خروجی لیزربار تیتانیوم پلاس 2022 می باشد 

لیزر مره آمریکایی محصول شرکت کوهرنت 

حال که در ابتدای این صفحه با لیزر موهای زائد تیتانیوم پلاس 2022 آشنا شدیم برای درک بهتر کارایی و کیفیت این بد نیست اطلاعاتی را در مورد نحوه عملکرد های لیزر داشته باشیم

روش لیزر در واقع روشی است که در آن با استفاده از نور لیزر، فولیکول مو را از بین می برند تا پوستی صاف و بی مو ثمره شود.

به بیان دقیق تر اشعه لیزر به سطح لحات تابانده می شود در این اسباب رنگدانه ملانین، انرژی لیزر را جذب کرده و آن را از سطح پوست به عمق 2 تا 3 میلیمتری قشر می رساند، جایی که سلول های تولید کننده مو  روش گرفته اند و باعث تخریب این سلول ها می شود.

تفاوت لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم

لیزر تیتانیوم پلاس فرق لیزر تیتانیوم و کندلا

بسیاری از پزشکان معتقدند که ترکیب سه طول تلاطم آب در کنار یکدیگر در Titanium موجب شده تا این را در مبارزه با موهای زائد از خود به نمایش بگذارد. همین تنوع کارایی به‌علت تطبیق با انواع مختلف موهای زائد و یقیناً راحتی کار با آن، لیزر Titanium را به یکی از کرده است.

با خرید لیزر تیتانیوم در واقع شما مترقی ترین برطرف کردن موهای زائد را خواهید داشت که سرعت درمان مناطق وسیع در آن دو برابر است. خرید لیزر تیتانیوم اصل و با کیفیت کار چندان راحتی نیست، اما اگر کمپانی های معتبری که این گونه محصولات را تولید و ارائه می دهند بشناسید خیال شما از بابت خرید و ضمانت میوه راحت می شود. فعال در اساس تولید و واردات های زیبایی و لیزر سال ‌هاست که در این حیطه مشغول به فعالیت است و کلینیک ها و کلینیک‌ های بسیاری را تجهیز نموده است.

لیزر با تیتانیوم شیراز | لیزر تیتانیوم -- فوق العاده

برای لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ عامل ساده‌تری در نظر گرفته شده تا اپراتور بسیار راحت‌تر و بهتر بتواند از آن استفاده کند.

قیمت تیتانیوم به امکانات فنی ، قابلیت‌های آن، واحد زمان ( ساخت، گارانتی و فعالیت‌ها پس از فروش بر بستگی دارد. همچنین همان‌طور که گفتیم لیزر تیتانیوم یک محصول خارجی بوده و معمولاً از قلمرو چروک وارد کشور می‌شود. از آنجایی که قیمت محصولات برونی قوم به مظنه ارز است، نمی‌توان یک قیمت مشخص برای آن تعیین کرد. برای به دست آوردن قیمت نهار و دقیق لیزر تیتانیوم باید به یک مرکز معتبر فروش که به رخسار هرروز این محصول را به فروش می‌رساند، مراجعه کرد. شرکت طاهر کلاه ام یک مرکز معتبر فروش انواع دستگاه لیزر تیتانیوم‌های لیزر بوده که جدیدترین تجهیزات را با بهترین ارز ممکن به فروش می‌رساند. سمت استعلام از قیمت روز می‌توان با شماره تلفن‌های شرکت مراوده حاصل کرد. همچنین می‌توان در قسمت نظرات و سؤالات وب‌سایت کنسرسیوم سؤال خود را مطرح کرده تا کارشناس مربوطه در اسرع وقت به آن پاسخ دهد.

پیشنهاد سایت
کاربران