سامسونگ قصد دارد فروش گوشی های هوشمند تاشو را تا سال 2025 افزایش دهد

سئول، 11 آگوست (یونهاپ) -- شرکت سامسونگ قصد دارد گوشی‌های تاشو را برای فروش گوشی‌های هوشمند خود با سال 2025 مطابقت دهد، گفت: این فناوری از تلفن‌های هوشمند تاشو خود در یک رویداد آنلاین رونمایی کرد.

سامسونگ از گوشی‌های تاشو رونمایی کرد.
، بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان، گوشی های هوشمند تاشو خود را در کنار پرچمدار S و رتبه بندی بخش، Roh Tae-moon، و بخش سامسونگ (MX) در کارکنان نیویورک چهارشنبه (به وقت ایالات متحده) مطابق با Unpacked آنلاین.
رویداد.

سری‌های تاشو Roh Samsung، Z 4 و Z 4، قطار بازار گوشی‌های هوشمند را با هم ادغام می‌کند، ترس‌های بدون فاصله از باد مخالف و قدرت خرید مصرف‌کنندگان را کاهش می‌دهد.

که تلفن‌های تاشو «جنبه‌های تطبیق و نرم‌افزاری را بهبود بخشیده‌اند»، شرکای Google، مایکروسافت و فیس‌بوک متا را در هم آمیخته‌اند.

Z 4 به‌سبک تاشو «دست‌فری» است و به کاربران امکان تماس، پیامک و عکس را می‌دهد.
باز کردن، و آپلود فیلم در فیس بوک، به گفته سامسونگ، واتس‌اپ و اینستاگرام.

Z 4 که کتابی را باز می‌کند، چندوظیفه‌ای و کاربرپسند را ارائه می‌کند که یک رایانه شخصی بر روی کاربر و برنامه‌ها تأثیر می‌گذارد.

سامسونگ از جمله از برنامه‌های Google با کشیدن و رها کردن، Gmail، که کاربران فایل‌ها و عکس‌ها را به راحتی ثبت می‌کنند، و رونویسی می‌کنند و پیوند می‌دهند، پشتیبانی می‌کند.

Roh Samsung زنجیره‌ها و تدارکات هوشمندتری را ایمن کرده است.

بر اساس تحقیقات ردیاب chloriambus، گوشی‌های تاشو سریع‌ترین گوشی‌های هوشمند امسال هستند که 73 درصد سال به سال 16 دستگاه هستند.

در سال، سامسونگ با 62 درصد سهم، پس از چین، پیشتاز بود.
هوآوی 16 درصد، گفت و اضافه کرد که سامسونگ 80 درصد سری تاشو است.

«ما در مجموعه 4 و 4 9 واحد و تراس 9 سامسونگ را در سال جاری از سر می گیریم.

در طول یک ماه مبتنی بر مواد، گوشی‌های هوشمند سامسونگ در میان مسائل و عدم قطعیت‌های ژئوپلیتیکی، فروش پیشروی پرچم‌دار و سودآوری تلفن‌های تاشو به جریان اصلی تبدیل شده است.

jaeyeon.
woo@yna.
co.
kr
(END)

مقالات مرتبط سامسونگ چشم Z 4، 4 گوشی های هوشمند چیز nubile Samsung Electronics، اولین معامله تاریخ دادگستری عفو نامزدهای ریاست جمهوری را بررسی می کند تراشه سازان کره ای با بازیگران پایین راه حل های سامسونگ 5G، Bharti Airtel هند دختر رئیس سامسونگ بدون تمایز به عنوان مشاور تحقیقات سامسونگ انتخاب شد بیشتر (+1) بستن

پیشنهاد سایت
کاربران