خرید سوتین زنانه - سوتین جک دار

واژه ای است فرانسوی به معنای محافظ و حامی. مهم ترین کاربرد یک ، صیانت از سینه است. پوشیدن ی با سایز درست، نه مجرد فرم بهتری به سینه می بخشد بلکه مانع از فروتنی آن شده و از کمردرد و قوزکردن نیز جلوگیری می کند. به همین ترتیب پوشیدن سایز سهو نیز علاوه بر دگرگونی فرم سینه، سلامت و راحتی خانم ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. هر بانویی پیش از رفتار برای خرید باید فرم و سایز سینه وجود را به صواب بشناسد.

های پارچه ای بدون درز که قفل و سگک ندارند، زیر لباس های چسبان تقریبا دیده نمی شوند زیرا درز یا دوخت گوژ ای ندارند و بنابراین برای پوشیدن زیر تیشرت های نازک و لباس های مجلسی ظریف بسیار مناسب اند.

در های فنردار، دو فنر در زیر کاپ ها قرار دارد تا محافظت بهتری از سینه ها اعمال دهد و فرم بهتری به آن ببخشد. های فنردار برای هر سایز سینه، از کوچک تا بزرگ، مناسب و کاربردی اند البته خیلی از خانم ها تمایلی به کاربرد از فنردار ندارند چون ممکن است روی تن به‌حدی راحت نباشد.

چطور کشوی لباس زیر پر از شورت و خودمون رو مرتب کنیم؟ قسمت 1

ترک | مناسب ترین خرید زنانه -

برای تعیین سایز درست سوتین باید دو پارامتر را با متر اندازه گیری کنید و سپس در جدول های راهنمای سایز بر اساس سیستم های اروپایی یا امریکایی، سایز مناسب خود را بیابید.دو پارامتری که باید اندازه گیری شوند از این قرار است:سایز دور سینه: برای اندازه گیری این پارامتر، خود را در آورده، یک چهارده گره خیاطی زیر صدر هایتان قرار دهید و بعید سینه را از زیر شمار بگیرید. متر را خیلی شل یا خیلی سفت نگیرید و توجه کنید که متر به مقابل خط کرانه قرار گرفته باشد. اگر عددی که می خوانید فرد است عدد کنار و بعد آن می تواند سایز سینه شما باشد. مثلا اگر شمار 33 به دست آمد سایز شما می تواند 32 یا 34 باشد. و اگر عدد زوج بود همان عدد، سایز سینه شماست. سایز کاپ یا برآمدگی سینه: برای این کار چهارده گره را دور سینه قرار دهید به طوری که روی برآمده ترین قسمت سینه ها و به موازات خط کران قرار گرفته باشد. عددی که می خوانید سایز برآمدگی سینه شماست.سایز از یک عدد و یک حرف تشکیل می شود، مانند A75. سایز دور سینه در جدول راهنمای سایز، شمار شما را امارت می دهد و با کم کردن دو عدد بالا از یکدیگر (سایز کاپ منهای سایز دور سینه) و قراردادن آن در جدول راهنمای سایز، حرف مربوط به تان آشکار می شود.اگر خواست ابتیاع به سیما اینترنتی را دارید فروشگاه اینترنتی مدیسه مجموعه گسترده ای از اطوار را برای شما عرضه کرده است. مدیسه به آغاز یکی از شخیص ترین فروشگاه آنلاین مد و سبک زندگانی در ایران، تلاش می کند کالاهایی مطابق با مد روز و پسند مشتریان خود ارائه دهد. محصولات مدیسه با وسواس و ذوق گلچین می شوند بنابراین دایماً اطمینان خواهید داشت که کالایی ترندی و به روز خریداری کرده اید. برای یافتن سایز درست بس است با توجه به طریقه اندازه گیری که بالاتر تشریح داده شد معیار دور سینه و کاپ را به دست آورید و طبق جدول راهنمای سایز، سایز مناسب خود را بیابید. برندهای معتبر خارجی و محصولات باکیفیت داخله در کنار هم قرار ناشاد اند تا بتوانید از میان انواع مدل ها، اندازه ها، رنگ ها و متریال، موردنظرتان را به‌جهت هر موقعیتی پیدا کنید و به راحتی سفارش دهید.

لاغری مادام | ارزانترین انواع سایز زنانه -

یکی از مهمترین مزیت های مهم استفاده از این است که به خوبی شانه های شما را تایید می کند. تواضع صدر روی عضلات گردن و شانه تاثیرات بدی می گذارد از طرفی باعث می ‌شود که بسیاری از خانم‌ ها به صورت قوز و اعوجاج بایستند. اما با استفاده از بدن آن ها به بخشش پشتیبانی می‌ شود و دیگر مربوط به خبر از درد گردن یا شانه ها نیست.

با استفاده از سینه ها برجسته تر نشان داده می‌ شود. زمانی که صدر ها خوش فرم تر شوند قطعاً استایل شما را نیز بهتر جلوه می دهد در عاقبت اعتماد به نفس خانم ها افزایش پیدا می کند.

یک سینه بند زیبنده می تواند فعالیت های ورزشی سنگین را به‌خاطر خانم ها آسان کند. چرا که عدم کاربرد از مانع از بسیاری ادا ورزشی خواهد شد.

زمانی که شما از استفاده می کنید، علاوه بر این که سینه های خوش فرم تر می شود زی ها نیز به حالت زیبا تر و برجسته تر در تن شما دیده می شود. از طرفی خانم هایی که افتادگی سینه دارند با کمک این نوع لباس می توانند معایب سینه خود را بپوشاند.

پیشنهاد سایت
کاربران