دانلود فیلم و سریال رایگان با لینک مستقیم از زرد فیلم

خون سرد یا خونسرد به کارگردانی امیر حسین ترابی بار ۱۴۰۱ ایرانی است. سریال خون سرد رایگان و کامل با دیباچه دکستر فارسی در تلگرام، آپارات به تهیه کنندگی بهمن کامیار با وجود بازیگران مطرحی همچون خان آقایی , مشک بهرامی , سارا رسول زاده , سام نوری , شهرام حقیقت دوست است.

فیلمنت مدتی بعد از شروع تولید سریال «خونسرد» دیگر پروژه نمایشی خود با نام « پوست شیر» را واصل مرحله تولید کرد. این سریال را جمشید محمودی کارگردانی می کند و نوید محمودی هم تهیه آن را بر عهده دارد. روز جمعه نهم اردیبشهت از اولین خبر این سریال همراه با عکسی از شخانه حسینی رونمایی شد. شهاب در این سریال طرح یک پلیس وقوف را بازی می‌کند. پیر حجازی فر و مهرداد صدیقیان دیگر بازیگران «» هستند.

وظیفه‌ی کارگردانی دکستر ایرانی به امیرحسین ترابی سپرده شده که فیلم نه‌چندان موفق «هزارتو» را در کارنامه دارد. سریالی که قرار است ترابی کارگردانی کند درباره‌ی یک سلسه قتل زنجیره‌ای بوده که پلیس میانسالی مامور پیگیری و بررسی آن‌ها می‌شود. این پلیس دوستی در پزشکی شرعی دارد که مسؤول کالبدشکافی اجساد است و برای بخش جنایی پاسبان به‌عنوان کارشناس کار می‌کند. با پیشروی قصه مشخص می‌شود که خود او، قاتل زنجیره‌ای است.

سریال خونسرد قسمت 7 (تماشای خون سرد قسمت هفتم کامل) شهرام حقیقت دوست

سریال خون سرد از فیلیمو | ارزانترین سریال خون سرد -

بر خلاف این روزهای شبکه نمایش منسوب ومربوط به‌خانه که همگی سریال ها یا در ژانر کمدی و یا درام عرضه میشوند اینبار سریال خون سرد قرار است که یک سبک نوین را وارد این عرصه نماید ،خون سرد در دل خود یک داستان جنایی و پلیسی را جای داده است که پیشتر هم اخبار شده بود که خون سرد قرار است دکستر ایرانی باشد،دکستر یکی از کامروا ترین سریال های آمریکایی در ژانر جنایی می باشد که هنوز هم طرفرداران خاص خود را دارد و حال قرار است که خون سرد یک تعمیر پیروز از سریال مطرح دکستر باشد که امیر خواجگی بازیگر نقش اول آن را قرار است که ایفا کند.اگر بخواهیم به خلاصه سریال دکستر اشاره کنیم داستان دکستر به اینصورت است که دکستر قاتلانی را که از چنگال قانون گریخته‌اند شناسایی می کند کند و به قتل میرساند. برای تسهیل این روند، دکستر به عنوان وارد پزشکی مشروع با تخصص تحلیل آثار خون، به استخدام پلیس میامی در آمده است.

فیلم میراث خون سرد بدون سانسور | بهترین سریال خون سرد قسمت پانزدهم 15 (دانلود سریال خون سرد قسمت 15 خون سرد) کامل با حجم رایگان -

سریال خون سرد کارگردانی امیرحسین ترابی و تهیه ‌کنندگی بهمن کامور در سال 1400 ساخته شده است.. این سریال بر کشور ایران و در ژانر پلیسی و جنایی می‌باشد.

سریال پلیسی‌جنایی خون سرد به کارگردانی امیرحسین ترابی داستان فردی است که عاملین پرونده‌های زن آزاری را در دام انداخته و به مجازات می‌رساند.

یکی از مشکلاتی که متاسفانه با ورود به برخی از سایت‎‌های و سریال با آن روبرو می‌شویم عدم به روزرسانی فیلم‌‎ها و عدم ارائه جدیدترین محصولات تولید شده می‌‎باشد. از همین‌رو بهتر است از میان وبسایت‎‌های متفاوت گزینه‎‌ای را که برای نگاه مستمع بها بیشتری قائل شده و همواره در به روزرسانی فیلم و سریال‌‎های خویش می‌کوشد را گزینش نمایید تا در دفعات بعدی به سراغ همان وبسایت رفته و مجال خود را در پرش و جوی بین وبسایت‎‌های مختلف هدر ندهید.

با انتخاب یک وبسایت خوش می‌توان به راحتی به لینک فیلم دسترسی پیدا نموده و به جای باز انجام‌دادن tab‎‌های متعدد و متفاوت بی‌محتوا که فاقد لینک هستند، تنها با باز نشان‌دادن یک یا دو تب خیلی سریع لینک مدنظر خود را هویدا نموده و فیلم ایرانی یا خارجی مورد علاقه‎‌ی خود را با کیفیت پسند تماشا نمایید.

پیشنهاد سایت
کاربران