دانلود و تماشای سریال روز روزگاری در مریخ تمام قسمت ها

سریال روزی روزگاری مریخ نیز به کارگردانی پیمان قاسم خانی و محسن چگنی به تهیه کنندگی کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی با بازیگران برجسته ای همچون سام درخشانی، ویشکا آسایش، امیر نوروزی، بهادار مالکی، امیر کاظمی، امیرمهدی جهل، فلامیک جنادی.

این سریال از ابتدا سریال روزی روزگاری مریخ قسمت 4 نبود و پس از چندین تغییر، سرانجام تیم سازنده به این نتیجه رسیدند که بهتر است نام سریال را همان طور که هست، بگذارند. نامی که برای اولین بار مخاطب را به یاد فیلم روزی روزگاری در آمریکا می اندازد. پس اگر جایی شنیدید که در قمر اکبر سریال طنز ساخته می شود یعنی همان سریال طنزی که در زردفیلم می بینید. دیدن سریال های پدر و آفتاب پرست گواردیولا به شدت توصیه می شود.

خلاصه داستان : در زمین، ناصر، خلافکار خرده‌پای بدشانس و شرط‌بند همیشه بازنده، می‌خواهد دست به آخرین و بزرگترین قمار زندگی‌اش بزند. تا قبل از آن، او باید خودش را از دست دشمنانی که به خونش تشنه‌اند پنهان کند..... در مریخ، لونا، بانوی زمینی-مریخی و مشاور املاک و امور اقامت مریخ، درگیر و دار مشکلات کار و زندگی خانوادگی، در انتظار بسته مرموزی است که قرار است از زمین به دستش برسد......

زمان پخش: سه شنبه 8 صبح

طراح و مربی نویسندگان: پیمان قاسم خانی

تهیه کننده: محسن چگینی

کارگردان: پیمان قاسم خانی و محسن چگنی

مدیر گروه و برنامه ریز: پاپک حامی مظفری

مدیر فیلمبرداری: فرزام گلسفیدی

تدوین: سیامک مهماندوست و امیرحسین صادقیان

آهنگساز: بامداد افشار

جلوه های ویژه: جواد موتوری و اشکان چگنی

پیشنهاد سایت
کاربران