(سرب) یلن زنجیر را «سقف دوست» می نامد

(ATTN: به‌روزرسانی‌ها در سراسر؛ عکس اضافه می‌شود)

سئول، 19 ژوئیه (یونهاپ) -- جانت یلن، وزیر ایالات متحده، سه‌شنبه زنجیره‌های رستاخیز را متحدان و کشورهایی را که از این مواد استفاده می‌کنند، نام برد.

پیشنهاد یلن مطابق با مهمات ال‌جی شیمی سئول است، پس از این روش، ایالات متحده به دنبال زنجیره‌های «حمایت از دوستان» برای شرکای مورد اعتماد و تنگناهای خود است.

یلن گفت و این یکپارچگی است.

یلن از زنجیره‌های بافتی «دوست نگه‌دارنده» و شارژ نیمه‌هادی‌ها، باتری‌ها و مواد پوسته تخم مرغ دفاع کرده است.

«ما نمی‌توانیم کشورها را در مورد پوسته تخم مرغ‌هایشان قضاوت کنیم. مواد، فن‌آوری‌ها محصولات اهرم ژئوپلیتیک ناخواسته ما هستند، و خطرات ناشی از «تمرکز بیش از حد» را «کشورهای غیرقابل اعتماد» می‌دانند.

یلن یک مانع از صادرات روسیه را «ابزار» هزینه‌های حرکت خواند و متحدان و کشورها را نام برد. این اقدام.

تسلیحات روسیه را محکوم کرد و متعهد شد که کشورهایی که سوءمدیریت این دستور را اخراج می کنند، «عواقب سختی» خواهد داشت.

یلن به طور مصنوعی LG Chem را انتخاب کرد. .

توپخانه میدان سنگین کره ای LG Ltd.، یک باشگاه LG Chem Ltd.، با سرمایه گذاری خصمانه در کارخانه های خط کش در ایالات متحده آمریکا

LG شرکت میشیگان و اوهایو موتورز خاص خود را اداره می کند ( جنرال موتورز). کارخانه‌های مطالعه، جنرال موتورز، روح زنده، به ترتیب در تنسی و میشیگان است.

در آن روز، یلن قصد دارد نگاهی شجاعانه در یون سوک یول داشته باشد. و همچنین چو کیونگ-هو و کرنل، فرماندار کره ری چانگ یونگ.

از نزدیکان پرسید که آیا تحریم های جانبی ایالات متحده در مورد کره و یک نوع کره، یلن اظهار نظری نکرد.

[email protected]
(END)

مقالات مرتبط یون وزیر ایالات متحده یلن کتاب شماره یک یلن سئول زنجیرهای یلن، هزینه روسیه در دوران سئول واشنگتن از سئول می خواهد که قیمت های روسیه را به اوج برساند وزیر ایالات متحده 2 روزه کره جنوبی جولای

پیشنهاد سایت
کاربران